Filtruj

Praca Obsluga Rachunkow Bankowych - Trzebiatów

1-2 z 2 ofert pracy

DYSPONENT - KASJER

BAŁTYCKI BANK SPÓŁDZIELCZYBAŁTYCKI BANK SPÓŁDZIELCZY
Trzebiatów

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie klientów, realizacja planów sprzedaży nałożonych na Oddział, proponowanie Klientom warunków współpracy, obsługa klienta (wpłaty, wypłaty, zakładanie rachunków bankowych). Praca w godz. 8-16 Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące staż pracy ogółem - lata:...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Trzebiatów

Numer oferty: StPr/24/0727Obowiązki:Pozyskiwanie klientów, realizacja planów sprzedaży nałożonych na Oddział, proponowanie Klientom warunków współpracy, obsługa klienta (wpłaty, wypłaty, zakładanie rachunków bankowych). Praca w godz. 8-16Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie ogólnokszt...