Filtruj

Praca Obsluga Sklepu Internetowego - Włocławek

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w markecie budowlanym - Włocławek

HR WORK FORCE SP. Z O.O.HR WORK FORCE SP. Z O.O.
Włocławek

HR WORK FORCE ( KRAZ 6474 ) jest uznaną firmą doradczą z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy.Obecnie dla naszego Klienta będącego niekwestionowanym liderem wśród marketów branży budowlanej poszukujemy pracowników na stanowisko magazynowe/Sektora Logistyki, Pracowników Hali Sprzedażowej a także...

14.05.202414.05.2024
od 28 zł
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

INFORMATYK- GRAFIK R15/1087-537/24

MDECO KAMIL JANISZEWSKIMDECO KAMIL JANISZEWSKI
Włocławek

Zakres obowiązków: - obsługa sklepu internetowego, - tworzenie i zarządzanie bazami danych produktów w sklepie www, - tworzenie podstron sklepu www w html, - aktualizacja danych i zdjęć produktów, - praca z arkuszami kalkulacyjnymi Microsoft Excel. Wymagania: wykształcenie - informatyczne średnie z...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca w sklepie stacjonarnym/obsługa sklepu internetowego

REKRUTACJEREKRUTACJE
Włocławek

Poszukujemy pracownika jako doradca klienta wraz z pakowaniem paczek internetowych w wyspecjalizowanym sklepie z branży kosmetyków samochodowych. Miejsce pracy: Włocławek Wymiar pracy: 160-180h Wymagania: komunikatywność oraz pozytywne nastawienie wiedza i pasja do autodetailingu dążenie do ...