Filtruj

Praca Obsluga Sklepu - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Szlifierz – Operator linii

Poznań

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola jakości wyprodukowanych komponentów oraz pakowanie Wprowadzanie danych do systemu oraz raportowanie Wymagania: Gotowość do pracy w systemie zmianowym – trzyzmianowym lub czterobrygadowym (w zależności od stanowiska) Sumienność oraz zaangażowanie w wykon...

04.04.202404.04.2024

Wsparcie sprzedaży CCC Swadzim

CCC S. A.CCC S. A.
Swadzim

Potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki? A może szukasz pracy sezonowej, w której masz możliwość zostać na dłużej? Mamy coś dla Ciebie! Spróbuj swoich sił w obsłudze klienta w naszych sklepach. Wprowadzimy Cię do naszego świata i wszystkiego Cię nauczymy. Od Ciebie będziemy potrzebować pozytywnej...

21.04.202421.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Produkcji na szwalni - dofinansowanie do transportu!

Rokietnica

Spróbuj czegoś nowego! Praca nie tylko na wakacje - szansa na długofalową współpracę! Zadania: Realizacja planu produkcyjnego w wymaganym standardzie jakościowym Obsługa maszyn produkcyjnych Wykonywanie prac manualnych na produkcji Produkcja poszyć samochodowych dla ekskluzywnych i nowoczesnych mare...

16.06.202316.06.2023