Filtruj

Praca Obsluga Techniczna Obiektow - Bielsko-Biała

1-2 z 2 ofert pracy

Inspektor nadzoru inwestorskiego

nowa oferta
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W BIELSKU-BIAŁEJMIEJSKI ZARZĄD DRÓG W BIELSKU-BIAŁEJ
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru lub Inżyniera Projektu, w oparciu o art. 25 ustawy Prawo budowlane oraz umowę między Inwestorem a Wykonawcą na zadaniach prowadzonych przez Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej. Kompleksowe prowadz...

01.06.202401.06.2024

Serwisant Samoobsługowych Myjni Bezdotykowych

nowa oferta
TIXEWASH POLSKA DANUTA ALCHIMOWICZ SP. J.TIXEWASH POLSKA DANUTA ALCHIMOWICZ SP. J.
Czechowice-Dziedzice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: uruchomienia nowych obiektów naprawy, przeglądy i modernizacje samoobsługowych myjni samochodowych udzielanie klientom wsparcia technicznego w zakresie obsługi myjni szkolenia klientów w zakresie obsługi i eksploatacji myjni współpraca z innymi działami w firmie WYMAGANIA: wykszta...