Filtruj

Praca Obsluga Techniczna - Lubaczów

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT PROJEKTANA

INŻ. KRZYSZTOF KOPEĆ GEOBUD. USŁUGI PROJEKTOWO-BUDOWLANE,GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNEINŻ. KRZYSZTOF KOPEĆ GEOBUD. USŁUGI PROJEKTOWO-BUDOWLANE,GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE
Lubaczów

Zakres obowiązków: Opracowywanie projektów budowlanych, dokumentacji przetargowych, kosztorysów. Wykonywanie obliczeń i rysunków technicznych. Asystowanie przy nadzorach budowlanych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - Obsługa programu AutoCAD umiejętność - Dobra organi...

16.07.202416.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca ds. termomodernizacji budynku.

WELSUN ENERGY SP. Z O.O.WELSUN ENERGY SP. Z O.O.
Lubaczów

Ogólnopolska firma WelSun Energy w branży odnawialnych źródeł energii, poszukuje doradców ds. termomodernizacji budynku.Posiadamy w swojej ofercie: kompleksową termomodernizacje budynków, instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, kotły na pellet, magazyny energii, car-porty, pergole, dachówkę fotowol...

15.07.202415.07.2024

Kierownik budowy/Kierownik robót

REKRUTACJA GRUPA PBIREKRUTACJA GRUPA PBI
Oleszyce

W chwili obecnej do PBI Infrastruktura S.A. poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowiska: Kierownik budowy Kierownik robót Miejsce pracy: Oleszyce Twój zakres obowiązków: · nadzór nad inwestycjami drogowymi w powierzonym regionie · zarządzanie podległym zespołem pracowników i organizacja pr...

26.07.202426.07.2024