Filtruj

Praca Obsluga Urzadzen - Bolesławiec

1-3 z 3 ofert pracy

Praca zdalna - obsługa chatu

REKRUTACJA 2024REKRUTACJA 2024
Bolesławiec

Jeżeli ogłoszenie jest widoczne to znaczy, że jest aktualne - APLIKUJJesteś osobą zmotywowana która chce zarobić ? Dla nas nie ważne jest czy jesteś mamą , studentem czy poprostu chcesz dorobić do swojego budżetu.Nie musisz mieszkać w podanej lokalizacji gdyż praca jest 100% zdalna- ważne żebyś miał...

26.03.202426.03.2024

OPERATOR WAGI/ ROBOTNIK GOSPODARCZY

Chocianów

Zakres obowiązków: Kontrolowanie i przyjmowanie odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, zgodnie z obowiązującym regulaminem oraz przepisami prawa. Obsługiwanie elektronicznej wagi aut ciężarowych. Prace administracyjne: wystawianie dowodów ważenia, przekazywanie dowodów ważeń do biura, sporz...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik monter - (doświadczenie niewymagane)

ADAM KRAKOWIŃSKIADAM KRAKOWIŃSKI
Nawojów Łużycki

Stabilna praca w niestabilnych czasach Polegająca na: = podłączaniu klienta do usług telekomunikacyjnych = montaż i konfiguracja urządzeń telekomunikacyjnych = konserwowanie sieci i urządzeń telekomunikacyjnych Nasze wymagania = własna działalność gospodarcza, gotowość do jej założenia lub umo...

21.05.202421.05.2024
od 4400 zł