Filtruj

Praca Obsluga Wypalarki - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Operator wypalarki do blach - Niemcy

EXBUD MOBILITY SP. Z O.O.EXBUD MOBILITY SP. Z O.O.
Kielce

Opis stanowiska: obsługa wypalarek jedno- i wielopalnikowych gazowych i plazmowych typu Messer Omnimat ustawianie palnika korekcja programu urządzenia transport blach za pomocą suwnicy Wymagania: doświadczenie w pracy przy obsłudze wypalarek np. Messer Omnimat umiejętność obsługi suwnic z poz...

12.04.202412.04.2024
od 14000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wypalarki do blach - NIEMCY

Kielce

Twój zakres obowiązków: obsługa wypalarki gazowej (ewentualnie plazmowej) 2 do 5-palnikowej, sterowanej numerycznie do obróbki termicznej blach o grubości do 100 mm Nasze wymagania: doświadczenie zawodowe jako operator wypalarki do blach gotowość do podjęcia pracy w Niemczech Mile widziane: po...

13.03.202413.03.2024

OPERATOR WYPALARKI LASEROWEJ

ZAKŁAD WYROBÓW STALOWYCH TAKS-STAL SP. Z O.O.ZAKŁAD WYROBÓW STALOWYCH TAKS-STAL SP. Z O.O.
Sitkówka

Zakres obowiązków: Obsługa wypalarki. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - znajomość rysunku technicznego umiejętność - Obsługa wypalarki laserowej (mile widziane doświadczenie/możliwość przyuczenia do zawodu)....

25.04.202425.04.2024