Filtruj

Praca Obsluga Zlecen C - Łomża

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca / Doradczyni Klienta eSmokingWorld (Łomża)

nowa oferta
CHIC SP. Z O.O.CHIC SP. Z O.O.
Łomża

eSmokingWorld to największa nowoczesna sieć sprzedaży e-papierosów i alternatywnych produktów nikotynowych w Europie, której od 2015 roku zaufało już kilkaset tysięcy klientów. Praca w oparciu o Umowę o Prace w wymiarze 7/8 etatu lub mniejszym, Zmiany 12 h, godziny otwarcia 9-21. Czym będziesz s...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Recepcjonistka Best Gym Kolno

nowa oferta
BEST GYMBEST GYM
Kolno

W Best Gym łączymy pasję do sportu z profesjonalizmem, tworząc miejsce, które inspiruje do aktywności i dbania o zdrowie. Dołącz do naszej społeczności i zacznij swoją sportową przygodę z Nami! Stanowisko: Recepcjonista/ka Obowiązki: Profesjonalna obsługa klientów przy recepcji. Skuteczne nawią...

od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca w sklepie spożywczym z wypłatami w piątki!

nowa oferta
FALLWORK ODDZIAŁ REGIONALNY WARSZAWAFALLWORK ODDZIAŁ REGIONALNY WARSZAWA
Kolno

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego - kompleksowa obsługa klienta - dbanie o porządek na stanowisku pracy - wykładanie towaru Wymagania: - gotowość do pracy zmianowej - orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub książeczka Sanepidu - motywacja do p...

17.06.202417.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1216 s