Filtruj

Praca Obsluga Zurawi - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO

ŻURAWIE BPRZ SP. Z O.O.ŻURAWIE BPRZ SP. Z O.O.
Białystok

Zakres obowiązków: obsługa żurawia wieżowego Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienia Ż1 do obsługi żurawi...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Białystok

Numer oferty: StPr/24/1393Obowiązki:obsługa żurawia wieżowegoWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:uprawnienia Ż1 do obsługi żurawiMiejsce pracy: 15-500 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyW...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

OPERATOR SPRZĘTU BUDOWLANEGO

Białystok

Numer oferty: StPr/24/1254Obowiązki:obsługa sprzętu budowlanegoWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze branżowePozostałe wymagania:1)wykształcenie zawodowe, średnie techniczne (mile widziane mechaniczne) 2) staż pracy - min. 2 lata na stanowisku operatora koparko-ładowarki 3) obsługa ...

15.05.202415.05.2024