Filtruj

Praca Obslugi Klienta A - Kraśnik

Firma Handlowa z branży FMCG zatrudni Przedstawiciela Handlowego

nowa oferta
FREGA FREJOWSKI, GARBOL SP. J.FREGA FREJOWSKI, GARBOL SP. J.
Kraśnik

Przedstawiciel Handlowy Opis stanowiska: – obsługa klientów detalicznych i hurtowych (sprzedaż-zamówienia) – wizytowanie oraz poszukiwanie nowych klientów – organizowanie sprzedaży Oczekiwania: – wykształcenie min. średnie – znajomość produktów z branży FMCG ( chemii gospodarczej, leków OTC) ...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Referent ds. Usług Dystrybucyjnych

nowa oferta
PGE DYSTRYBUCJA S. A.PGE DYSTRYBUCJA S. A.
Janów Lubelski

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów / Rejon Energetyczny Janów Lubelski poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Twój zakres obowiązków: Wsparcie technicznej obsługi odbiorców poprzez: Prowadzenie zagadnień związanych z zawieraniem umów o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej, Obsłu...

19.05.202419.05.2024

SPRZEDAWCA

Bychawa

Zakres obowiązków: przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, obsługa klienta, sprzedaz bezpośrednia, obsługa programu sprzedażowego, obsługa terminala płatniczego Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

16.05.202416.05.2024