Filtruj

Praca Obslugi - Puławy

1-2 z 2 ofert pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Puławy

Numer oferty: StPr/24/0405Obowiązki:poszukiwanie nowych klientów, utrzyanie bieżących kontaktów, przygotowywanie ofert cenowychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweWymagania pożądane:Zawód:Przedstawiciel handlowyPozostałe wymagania:umowa o pracę na 1/2 etatu z możliwością pracy na c...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

KASJER SPRZEDAWCA

ENJAROSŁAW JAKUBCZYK ELEKTRYK NAPRAWYENJAROSŁAW JAKUBCZYK ELEKTRYK NAPRAWY
Puławy

Zakres obowiązków: praca w sklepie spożywczym, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towarów Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Kasjer handlowy umiejętność - OBSŁUGA KASY FISKALNEJ staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 3 umowa o pracę na...

14.05.202414.05.2024