Filtruj

Praca Ochrona C B - Kostrzyn Nad Odrą

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Sklepu - pełny etat-Lidl

LIDL POLSKALIDL POLSKA
Kostrzyn Nad Odrą

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć! W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Pracownik Sklepu - pełny etat Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą, ul. Niepodległości 1 Oferujemy Umowę o pracę bez okresu próbnego...

29.04.202429.04.2024
od 5250 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ochrony - obiekt logistyczny - Słubice

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Słubice

Opis stanowiska: Obchody Kontrola ruchu kołowego i osobowego Kontrola pracowników Wydawanie kluczy do pomieszczeń biurowych Wymagania: Chęć do pracy Dyspozycyjność Umiejętność szybkiego uczenia się​ Niekaralność Oferujemy: Umowa zlecenie z możliwością przejścia na uop Stawka: 30 zł brutt...

30.04.202430.04.2024

Hydraulik do Frankfurt nad Menem

nowa oferta
AMS PERSONALSERVICE.GMBHAMS PERSONALSERVICE.GMBH
Słubice

Firma AMS Personalservice GmbH dziala juz od 1996 roku na terenie calych Niemiec. Wyrozniamy sie profesionalnym podejsciem do klienta jak i do naszych pracownikow. Nasze zlecenia sa dlugoterminowe, dobrane do potrzeb klienta i zgodne z umiejetnosciami pracownikow. Pracujemy w nastepujacych zawodach:...