Filtruj

Praca Ochrona Monitoring - Gorzów Wielkopolski

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik Ochrony - obiekt handlowy - Gorzów WLKP

nowa oferta
SERIS KONSALNET HOLDING S. A.SERIS KONSALNET HOLDING S. A.
Gorzów Wielkopolski

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Ochrony Obiekt: Handlowy Miejsce pracy: Gorzów WLKP Pracownik Ochrony - obiekt handlowy - Gorzów WLKP Zadania: • ochrona obiektu • obsługa monitoringu Wymagania: • niekaralność ( na podstawie oświadczenia) • dyspozycyjność • sumienność ...

05.06.202405.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Ochrony Fizycznej​ – Gorzów Wielkopolski

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia i osób Praca na monitoringu Obchody Prowadzenie dokumentacji obiektowej Wymagania: Niekaralność Wysoki poziom kultury osobistej Chęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencji Osoby komunikatywne, dyspozycyjne, zorganizowane, sumienne, odpowie...

27.05.202427.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1133 s