Filtruj

Praca Ochrona Monitoring - Kalwaria

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony/Monitoring - Góra Kalwaria

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Góra Kalwaria

Zakres zadań: Obserwacja sali sprzedaży Zapobieganie stratom towarowym Obsługa systemu CCTV Wymagania: Dyspozycyjność Spostrzegawczość Obsługa komputera w stopniu podstawowym Mile widziane: Mile widziane prawo jazdy kategorii B Oferujemy: Wynagrodzenie 31,80 zł brutto​/h Zatrudnienie w o...

04.04.202404.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

29.00.zł BRUTTO Praca: Ochrona - Monitoring GÓRA KALWARIA

SERIS KONSALNET HOLDING S. A.SERIS KONSALNET HOLDING S. A.

Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC,...

28.03.202428.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lider Zespołu Call Center

E-MCCE-MCC

Jeśli jesteś osobą, która posiada doświadczenie w:zarządzaniu podległym zespołem,sprzedaży i obsłudze klienta (minimum 12 miesięcy ) poparte wysokimi wynikami,pracy z systemami teleinformatycznymi Jeśli cechują Cię:praktyczna znajomość specyfiki działania Call Centerumiejętność pracy wielozadaniowej...

13.02.202413.02.2024