Filtruj

Praca Ochrona Obiekt Handlowy - Ełk

1-2 z 2 ofert pracy

Ochrona Obiektu Handlowego - Operator Monitoringu - Ełk

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Ełk

Twój zakres obowiązków: Wykonywanie czynności związanych z ochroną fizyczną mienia Reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia Obchody terenu obiektu Wymagania: Niekaralności Umiejętności pracy w zespole Dyspozycyjności Chęci do pracy To oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie...

26.04.202426.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Stała praca w Ochronie/ obiekt handlowy

SECURITAS POLSKASECURITAS POLSKA
Ełk

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do zespołu na obiekcie handlowym poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony obiektu handlowegoLOK...

25.04.202425.04.2024