Filtruj

Praca Ochrona Obiekt Handlowy - Grudziądz

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik ochrony - obiekt handlowy - Grudziądz

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Grudziądz

Zakres obowiązków: Obsługa monitoringu Obchody po terenie sklepu Wymagania: Dyspozycyjność Niekaralność Obsługa komputera w stopniu podstawowym Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Pracę na obiekcie handlowym Wynagrodzenie: 27,70 zł/h brutto...

28.05.202428.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik ochrony Chełmno

SERIS KONSALNET HOLDING S. A.SERIS KONSALNET HOLDING S. A.
Chełmno

Firma Seris Konsalnet, lider w branży ochrony, zatrudni kandydatów na stanowisko Pracownika Ochrony w obiekcie handlowym na terenie Chełmna. Pracownik ochrony Chełmno Zadania: • obserwacja sali handlowej; • współpraca z Centrum Monitorowania; • zapobieganie kradzieżom; • dbanie o bezpieczeństwo kl...