Filtruj

Praca Ochrona Obiekt Handlowy - Świebodzin

1-2 z 2 ofert pracy

pracownik ochrony - Świebodzin

MARIAMARIA
Świebodzin

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta, lidera usług ochrony mienia poszukuje osób w charakterze PRACOWNIK OCHRONY. Lokalizacja: Świebodzin Dni i godziny pracy: według harmonogramu od poniedziałku do piątku w godzinach 5:30-14:30, 13:30-22:30 Zakres obow...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Ochrony - obiekty handlowe - Świebodzin

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Świebodzin

Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie przełożonym Sumienna realizacja obowiązków służbowych Raportowanie zdarzeń Wymagania: Chęć do pracy Dyspozycyjność Umiejętność szybkiego uczenia się Niekara...

09.04.202409.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0373 s