Filtruj

Praca Ochrona Obiektu - Magnice

166-167 z 167 ofert pracy

Pracownik ochrony fizycznej - obiekt handlowy - Wrocław

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Wrocław

Obowiązki: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi Sumienna realizacja obowiązków służbowych Oczekujemy: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy: Atrakcyj...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Agent Ochrony - Obiekt Przemysłowy - WROCŁAW (Swojczyce, Kowale)

JUWENTUSJUWENTUS
Wrocław

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii dla firm z branży ochrony i bezpieczeństwa poszukujemy Agentów Ochrony. Obiekt: przemysłowy Lokalizacja: Wrocław, dzielnice: Swojczyce i Kowale OCZEKUJEMY: · sumienności i zaangażowania · dyspozycyjności · punktualności · niekaralności Z...