Filtruj

Praca Ochrona Portier - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony z orzeczeniem, Portier

FAZONFAZON
Katowice

W ramach realizacji przez Fundację FAZON projektu ,,Katalizator Pomożemy Ci znaleźć prace:) Dla Naszego klienta poszukujemy pracownika ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy na obiekcie w Dąbrowie Górniczej, Katowice, Sosnowiec, BytomWymagania: - orzeczenie o st. niepełnosprawności w st...

22.04.202422.04.2024

PORTIER-PRACOWNIK OCHRONY (W ZASTĘPSTWIE SPRZĄTANIE)

Zabrze

Zakres obowiązków: ochrona mienia - portier oraz dodatkowo w zastępstwie sprzątanie budynku (dodatkowe wynagrodzenie wg liczby godzin pracy). Praca od 1 do 5 dnia miesiąca (praca w przedziale godzinowym 7.00-21.00-zmiany), co druga sobota (praca w przedziale godzinowym 8.00-18.00). W okresie zastęp...

19.04.202419.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

portier-pracownik ochrony (w zastępstwie sprzątanie)

POWIATOWY URZĄD PRACY W ZABRZUPOWIATOWY URZĄD PRACY W ZABRZU
Zabrze

ochrona mienia - portier oraz dodatkowo w zastępstwie sprzątanie budynku (dodatkowe wynagrodzenie wg liczby godzin pracy). Praca od 1 do 5 dnia miesiąca (praca w przedziale godzinowym 7.00-21.00-zmiany), co druga sobota (praca w przedziale godzinowym 8.00-18.00). W okresie zastępstwa osoby do sprzą...