Filtruj

Praca Ocieplanie - Lipno

1-3 z 3 ofert pracy

OCIEPLANIE ELEWACJI

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lipno

Numer oferty: StPr/24/0490Obowiązki:Przygotowanie ścian do ocieplania, klejenie styropianu, naciąganie kleju wykończenie tynkiem.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: Górna 28, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY MARCIN KARCZEWSKIZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY MARCIN KARCZEWSKI
Lipno

Zakres obowiązków: Przygotowanie ścian do ocieplania, klejenie styropianu, naciąganie kleju wykończenie tynkiem. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Brygadzista cieśli konstrukcyjnych_ Elewacje_ Docieplenia

REGESSREGESS
Słupsk

Brygadzista cieśli konstrukcyjnych_ Elewacje_ Docieplenia Wstęp Podejmiemy współprace brygadzistą cieśli konstrukcyjnymi ze dobrą znajomością języka angielskiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie konstrukcji ścian zewnętrznych, montaż elewacji drewnianych oraz płyt fasadowy...

05.06.202405.06.2024