Filtruj

Praca Ocieplenia Budynku - Łomża

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łomża

Numer oferty: StPr/24/0447Obowiązki:Prace przy dociepleniach budynków. Praca na wysokości do 15 m.Praca: ŁomżaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:- doświadczenie zawodowe, umiejętność wykonywania prac przy dociepleniach budynkówMiejsce pracy: 18-400 Łomża, powia...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

IZO - BAU KAZIMIERZ WĄSIEWICZIZO - BAU KAZIMIERZ WĄSIEWICZ
Łomża

Zakres obowiązków: Prace przy dociepleniach budynków. Praca na wysokości do 15 m. Praca: Łomża Wymagania: wykształcenie - podstawowe - doświadczenie zawodowe, umiejętność wykonywania prac przy dociepleniach budynków...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Cieśli konstrukcyjnych_ Elewacje_ Docieplenia_ Praca za granicą

REGESSREGESS
Łomża

Podejmiemy współprace cieślami konstrukcyjnymi ze dobrą znajomością języka angielskiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie konstrukcji ścian zewnętrznych, montaż elewacji drewnianych oraz płyt fasadowych w systemie wentylowanym, ocieplanie budynku styropianem, praca na wysok...

09.04.202409.04.2024