Filtruj

Praca Ocieplenia Elewacje - Bydgoszcz

1-2 z 2 ofert pracy

Firma zadtrudni fachowców od elewacji i wykończenia wnętrz

BUD-MATBUD-MAT
Bydgoszcz

Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów). Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna). Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie bud...

24.06.202424.06.2024
od 25 zł

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY PRODUKCJI BUDYNKÓW MODUŁOWYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Mrocza

Numer oferty: StPr/24/0672Obowiązki:prace ogólnobudowlane, ocieplanie, budowa ścianek działowych, wykonywanie elewacji zewnętrznychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweWymagania dodatkowe:Zawód:Pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej nie...

12.08.202412.08.2024