Filtruj

Praca Ocieplenia - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY PRZY DOCIEPLENIACH BUDYNKÓW (O)

ZBIGNIEW BAJOREK USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANEZBIGNIEW BAJOREK USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE
Tarnów

Zakres obowiązków: Praca przy elewacjach/docieplaniu budynków, prace pomocnicze Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Monter ociepleń budynków zawód - Pomocniczy robotnik budowlany staż pracy ogółem - lata: 3 wykształcenie bez znaczenia, 3 lata doświadczenia, osoba chętna do pracy, osoba b...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię pracownika budowlanego ocieplenia malowanie elewac

TAKTAK
Tarnów

Wymagane prawo jazdy b.Praca m.in na wysokości.Różna forma zatrudnienia....

19.05.202419.05.2024

Przyjmę do Pracy ELEWACJE DOCIEPLENIA OCIEPLENIA

SŁAWOMIRSŁAWOMIR
Radgoszcz

Przyjmę do pracy przy elewacjach osoby z doświadczeniem lub bez po szkole technikum/zawodówka chcące nabyć doświadczenia w konkretnym fachu. Praca od poniedziałku do piątku. Pracujemy na terenie powiatu dąbrowskiego i tarnowskiego. Dojeżdżamy z Radgoszczy. Zachęcamy do pracy osoby z Radgoszcz, Luszo...

16.04.202416.04.2024