Filtruj

Praca Odsniezanie - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY "ZŁOTA RĄCZKA"

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Toruń

Numer oferty: StPr/24/1388Obowiązki:prace porządkowe i ogrodnicze, koszenie trawy, grabienie, zamiatanie, zimą odśnieżanie, posypywanie piaskiem, prace porządkowe na terenie hali produkcyjnejWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:sprawność ruchowa, umiejętność wyko...

09.09.202409.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PACK DRUK POLIGRAFIA USZOK & USZOK S. A.PACK DRUK POLIGRAFIA USZOK & USZOK S. A.
Toruń

Zakres obowiązków: prace porządkowe i ogrodnicze, koszenie trawy, grabienie, zamiatanie, zimą odśnieżanie, posypywanie piaskiem, prace porządkowe na terenie hali produkcyjnej Wymagania: wykształcenie - podstawowe sprawność ruchowa, umiejętność wykonywania drobnych napraw...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Sprzątanie teren zewnętrzny - Toruń

SEBASTIANSEBASTIAN
Toruń

Firma zatrudni Pana do sprzątania terenów zewnętrznych i prac ogrodniczych (koszenie trawy, prace ogrodowe, odśnieżanie mechaniczne, obsługa zieleni). PRACA STAŁA. Wymagania: -uczciwość -sumienność -pracowitość -punktualność -prawo jazdy kat. b - warunek konieczny Mile widziane doświadczenie ...

07.08.202407.08.2024
od 4300 zł