Filtruj

Praca Odsniezanie - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik gospodarczy

ADRIANADRIAN
Zamość

WitamPoszukuję pracownika na stanowisko pracownik gospodarczy.do zadań będzie należało:- zamiatanie chodników-odśnieżanie-grabienie liści- zbieranie śmiecidrobne prace naprawcze.umowa zleceniepraca na około 4h kontakt po przez formularz, można wysyłać numer telefonu oddzwonimy.praca w na terenie Zam...

02.05.202402.05.2024

Staż z urzędu pracy

P.W.ULANP.W.ULAN
Zamość

Witam, Przyjmiemy osobę na staż z urzędu pracy Do obowiązków stażysty będzie należało:- odśnieżanie-zamiatanie-koszenie trawników- opróżnianie koszy na śmieci -przycinka krzewów - nasadzenia drzew, krzewów, kwiatów-podstawowa obsługa maszyn kosa, kosiarka, nożyce do żywopłotu -Sumienność, otwartość,...

25.03.202425.03.2024
Praktykapraktyka

PRACOWNIK GOSPODARCZY

JOBON SP. Z O.O.JOBON SP. Z O.O.
Zwierzyniec

Zakres obowiązków: - prace porządkowe na terenie zakładu pracy (koszenie trawy/odśnieżanie), - prace magazynowe, - obsługa ładowarki Volvo oraz wózka widłowego Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Samodzielność, dyspozycyjność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków. Uprawnieni...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0246 s