Filtruj

Praca Offset - Bydgoszcz

Pracownik Działu Druku (Drukarz offsetowy / Pomocnik drukarza)

nowa oferta
MMP PREMIUM POLSKA SP. Z O.O.MMP PREMIUM POLSKA SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Firma MMP Premium Polska Sp. z o.o. - producent opakowań z kartonu do produktów marek z segmentu premium. Pracownik Działu Druku (Drukarz offsetowy / Pomocnik drukarza) Obowiązki Obsługa 8-kolorowych offsetowych maszyn drukarskich (Rapida) Przezbrajanie maszyn, ustawianie parametrów Zapewnienie jako...

29.06.202429.06.2024

DRUKARZ OFFSETOWY(NR 1509)

DRUKARNIA COLOR-PRINT SP. J.DRUKARNIA COLOR-PRINT SP. J.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: - obsługa tylko maszyny KBA, Heidelberg, Man Roland - terminowa realizacja zleceń Oferujemy: - zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się drukarni w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjne i stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie zawsze na czas, - komfortowe warunki pracy...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn (do działów: Druk, Sztance, Kaszerowanie)

MMP NEUPACK POLSKA SP. Z O.O.MMP NEUPACK POLSKA SP. Z O.O.
Bydgoszcz

MMP Neupack Polska, jeden z największych producentów opakowań tekturowych, w związku z intensywnym rozwojem organizacji, poszukuje osoby na stanowisko: Operator maszyn (do działów: Druk, Sztance, Kaszerowanie) Miejsce pracy: Bydgoszcz ul. Petersona 15 lub ul. Równa 2 Od kandydatów oczekujemy: C...

08.02.202408.02.2024
od 6000 zł