Filtruj

Praca Ogolnobudowlana - Radomsko

1-3 z 3 ofert pracy

130 - ELEKTROMONTER

Garno

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy pracowników/ekipy ogólnobud .Tarasy wentylowane

AS OPTIMUM SPZO.OAS OPTIMUM SPZO.O
Piastów

Jesteśmy firma wykonująca stałe zlecenia dla wspólnot mieszkaniowych w Warszawie i okolicach. W związku ze zwiększeniem ilości zleceń zapraszamy do współpracy ekipy oraz pojedyncze osoby do wykonywania prac remontowych i ogólnobudowlanych. Przez najbliższe miesiące mamy zapotrzebowanie do wykonywani...

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

ZME BAJPAX SP. Z O.O.ZME BAJPAX SP. Z O.O.
Nieznanice

Zakres obowiązków: Firma zajmuje się produkcją wind dla niepełnosprawnych. Przygotowanie budynku do postawienia windy: malowanie ścian; układanie kostki brukowej; sprzątanie placu budowy i czyszczenie sprzętu; prace wykończeniowe; pomoc we wznoszeniu konstrukcji; kopanie dołów; przenoszenie sprzętów...

23.05.202423.05.2024