Filtruj

Praca Ogolnobudowlane - Pruszcz Gdański

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego od ZARAZ

nowa oferta
KUBAKUBA
Pruszcz Gdański

Zatrudnie pracownika ogólnobudowlanego. Praca przy wykończeniach. Oferuję atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i nauki. Doświadczenie nie jest wymagane....

09.06.202409.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

nowa oferta
F.H.U. BUD-ROB SZPEK PAWEŁF.H.U. BUD-ROB SZPEK PAWEŁ
Gdańsk

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane min: - rozbiórki, - remonty mieszkań, - zabudowy w systemie g-k, - elewacje, - izolacje, - klatki schodowe. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane doświadczenie w pracy na bu...

10.06.202410.06.2024

Pracownik ogólno-budowlany, montażysta, cieśla, monter, pomocnik,

nowa oferta
ARKADIUSZARKADIUSZ
Gdynia

Construction to rodzinna firma budowlana z ponad 33 letnim doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w Generalnym Wykonawstwie obiektów przemysłowych, hal, magazynów, silosów oraz biurowców i budynków użyteczności publicznej. Jako Generalny Wykonawca realizujemy budowy od fundamentów po dach i wy...

od 28 zł