Filtruj

Praca Ogrodnictwo - Bielsko-Biała

1-2 z 2 ofert pracy

OGRODNIK/KOSIARZ

FIRMAMENTAL SP. Z O.O.FIRMAMENTAL SP. Z O.O.
Bielsko-Biała

Zakres obowiązków: Utrzymanie zieleni na zakładzie, obsługa kosy spalinowej. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od pon do pt. Umowa o pracę na czas określony. Wymagania: wykształcenie - ogrodnicze zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem - lata: 0, mie...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik utrzymania terenów zewnętrznych oraz terenów zielonych

ŁUKASZŁUKASZ

Poszukuję osoby do pracy w firmie świadczącej usługi utrzymania terenów zewnętrznych oraz terenów zielonych. Zakres obowiązków, to przede wszystkim, ogólne utrzymanie porządku na terenach wspólnych małych osiedli wielorodzinnych. Zakres prac to utrzymanie porządku, koszenie, zamiatanie, zimą odśni...

09.06.202409.06.2024
od 3500 zł