Filtruj

Praca Ogrodnik Terenow Zieleni - Barcin

1-3 z 3 ofert pracy

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI

Barcin

Zakres obowiązków: utrzymanie terenów zieleni na terenie gminy Barcin Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Słębowo

Zakres obowiązków: praca na świeżym powietrzu, dbanie o estetyczny wygląd terenu wokół placówki oraz w parku Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

Ogrodnik & Sprzątanie / Obsługa hotelu (k/m) - praca dla par

CONCEPT PLUS SP. Z O.O.CONCEPT PLUS SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Oferta pracy dla par!!!Ogrodnik i architekt krajobrazu (k/m) & Sprzątanie/Pomoc kuchenna/Obsługa hotelu (k/m)Miejscowość: Vreden / NiemcyFirma: Jesteśmy wiodącą agencją zatrudnienia i szukamy na zlecenie dwóch znanych klientów zaangażowanej pary (k/m) do pracy na dłuższy okres czasu, w dwóch różnych...

03.09.202403.09.2024