Filtruj

Praca Ogrodnik Terenow Zieleni - Piasek

1-3 z 3 ofert pracy

Ogrodnik Konserwator Terenów Zieleni

JOANNAJOANNA
Piaski

Ogrodnik Wymagania : Praca na podobnym stanowisku Prawo jazdy kat B. oraz umiejętność w poruszaniu się samochodem dostawczym Znajomość praktyczna i techniczna maszyn i urządzeń ogrodniczych Oferujemy : Stabilną pracę w zespołach 3 osobowych, miłą i kreatywną atmosferę, stałą bazę klientów do o...

27.02.202427.02.2024
od 25 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI- OPERATOR MASZYN OGRODNICZYCH

REMONDIS TARNOWSKIE GÓRY SP. Z O.O.REMONDIS TARNOWSKIE GÓRY SP. Z O.O.
Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków: Prace z zakresu utrzymania terenów zieleni, przewóz sprzętu Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E uprawnienie - Prawo jazdy kat. B + E...

22.03.202422.03.2024

Ogrodnik terenów zieleni- Operator maszyn ogrodniczych

Prace z zakresu utrzymania terenów zieleni, przewóz sprzętu...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0607 s