Filtruj

Praca Ogrodnik Terenow Zieleni - Zielona

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik drogowy - Brukarz - Ogrodnik - Operator maszyn

BEZPOŚREDNI PRACODAWCABEZPOŚREDNI PRACODAWCA
Zielona Góra

Niemiecka firma ogrodnicza z wieloletnią tradycją. Od ponad 110 lat zapewniająca bezproblemową realizację zamówień i profesjonalną obsługę zarówno na terenie Wesermarsch, jak i poza nim, dysponując niezbędną logistyką i specjalistyczną wiedzą zatrudni pracowników na stanowisko:Ogrodnik – Kamieniarz ...

04.09.202404.09.2024

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI

ZITON PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WOJCIECH SROKAZITON PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE WOJCIECH SROKA

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem zieleni: - plewienie, - koszenie, - grabienie, - przycinanie roślin. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Wykształcenie podstawowe, zawodowe, średnie. Mile widziane doświadczenie....

21.08.202421.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1169 s