Filtruj

Praca Ogrodnik - Bielsko-Biała

1-2 z 2 ofert pracy

Ogrodnik/pracownik gosodarczy

nowa oferta
SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE SP. Z O.O.SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE SP. Z O.O.
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie prac porządkowych, gospodarczych i budowlanych przy utrzymaniu budynku i otoczenia Obsługa sprzętu warsztatowego Wykonywanie drobnych prac remontowo-naprawczych Wykonywanie prac ogrodniczych Sprzątanie samochodów służbowych oraz specjalnych przed wydaniem dla klienta W...

08.05.202408.05.2024

Zatrudnię technika ogrodnika

nowa oferta
SEBASTIANSEBASTIAN
Grojec

Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem i utrzymaniem terenów zielonych oraz obsługą nieruchomości. Zatrudnimy technika ogrodnika w roli lidera grupy ogrodników. Praca dla osób z prawem jazdy kat. B. Konieczność jazdy busami w stylu Renault Trafic/ Renault Master po Warszawie. Doświadczenie nie je...

07.05.202407.05.2024
od 30 zł