Filtruj

Praca Ogrodnik - Chróścina

1-2 z 2 ofert pracy

OGRODNIK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chróścina

Numer oferty: StPr/24/0898Obowiązki:- Układanie trawy w rolce - Realizacja terenów zielonych, zakładanie ogrodów - Pielęgnacja ogrodów i zieleni - Montażsystemów nawadnianiaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B doświadczenie w pracy w zespole Wykształcen...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OGRODNIK

P.P.H.U. TRAWA-TRAWNIKI ROLOWANE MATEUSZ DAJCZAKP.P.H.U. TRAWA-TRAWNIKI ROLOWANE MATEUSZ DAJCZAK
Chróścina

Zakres obowiązków: - Układanie trawy w rolce - Realizacja terenów zielonych, zakładanie ogrodów - Pielęgnacja ogrodów i zieleni - Montaż systemów nawadniania Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kategoria - B umiejętność - doświadczenie w pracy w zespole Mile ...

07.05.202407.05.2024