Filtruj

Praca Ogrodnik - Jeżów

1-3 z 3 ofert pracy

OGRODNIK

Jeżowe

Zakres obowiązków: zakładanie i pilęgnowanie terenów zielonych,przygotowanie terenu,nasadzanie Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - obsługa sprzętu ogrodniczego umiejętność - prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1...

27.06.202427.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Ogrodnik z doświadczeniem

MAGDALENAMAGDALENA
Rawa Mazowiecka

Firma zajmująca się Architekturą Krajobrazu zatrudni wykwalifikowanego ogrodnika z doświadczeniem. Lokalizacja : okolice - Rawa Mazowiecka. Obowiązki: Pielęgnacja ogrodów Koszenie trawy Prace porządkowe Przycinanie drzew i krzewów Prace ziemne Sadzenie roślin Utrzymanie porządku na terenie...

19.06.202419.06.2024
Umowa o dziełoumowa o dzieło

Zatrudnie złotą rączke, ogrodników i brukarzy

BARTEKBARTEK
Koluszki

Zatrudnię osoby do prac związanych z zagospodarowaniem przestrzeni zewnętrznych, a mianowicie: - Ogrodników -Brukarzy -Złotą rączkę Zakres prac: - Montaż automatycznego nawadniania -Montaż oświetlenia ogrodowego -Zakaładanie trawników -Niwelacja terenu -Wykonywanie nasadzeń -Prace konstrukcy...

14.06.202414.06.2024