Filtruj

Praca Ogrodnik - Mierzyn

1-3 z 3 ofert pracy

OGRODNIK

ZIELONA MILA ARTUR OLENDZKIZIELONA MILA ARTUR OLENDZKI
Mierzyn

Zakres obowiązków: Prace ogrodnicze tj. sadzenie, przycinanie i pielęgnacja roślin, budowa i zakładanie ogrodów, pielęgnacja terenów zieleni. Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Ogrodnik terenów zieleni doświadczenie pracy w ogrodach...

24.05.202424.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Ogrodnik/ Opiekun Terenów Zielonych

KAROLINAKAROLINA
Białogard

Poszukujemy Ogrodnika/ Opiekuna Terenów Zielonych w nadmorskich resortach turystycznych, który będzie odpowiedzialnyza utrzymanie ogrodów w resortach Holiday Park & Resort. Jeśli jesteś osobą z pasją do ogrodnictwa i lubisz wyzwania, ta praca jest dla Ciebie! Zakres obowiązków: Współpraca z zespoł...

28.05.202428.05.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Firma GREEN EDEN w Charzynie zatrudni ogrodnika, brukarza, operatora

GRZEGORZGRZEGORZ
Charzyno

Firma z 21 letnim doświadczeniem w branży ogrodniczej zatrudni ogrodnika, brukarza, operatorów maszyn koparki, koparko-ładowarki. Posiadamy duży park maszyn, który pozwala zminimalizować prace fizyczne. Mamy świadomość, iż nie wszystkie umiejętności spisane poniżej może posiadać kandydat na to stan...

27.05.202427.05.2024
od 32 zł