Filtruj

Praca Ogrodnik - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

OGRODNIK (S)

Tarnów

Zakres obowiązków: 1. Koszenie trawy. 2. Grabienie skoszonej trawy. 3. Grabienie liści. 4. Odśnieżanie. 5. Zakładanie trawników. 6. Zakładanie rabat. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Staż realizowany będzie w ramach projektu pn. Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów...

09.05.202409.05.2024

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI (O)

JANUARY MIŚKOWIEC ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY KROKUSJANUARY MIŚKOWIEC ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY KROKUS
Tarnów

Zakres obowiązków: prace ogrodnicze oraz prowadzenie samochodu dostawczego Wymagania: wykształcenie - ogrodnicze zasadnicze zawodowe Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe ogrodnicze, prawo jazdy kat. B. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00. Wynagrodzenie: 4 242 zł brutto...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACA - OGRODNIK

GREENTAR OGRODYGREENTAR OGRODY
Tarnów

Poszukujemy Ogrodników.Praca od poniedziałku do piątku.Zakres prac to szeroko pojętą pielęgnacja i budowa ogrodów.Wymagane minimalne doświadczenie w branży ogrodniczej, zaangażowanie, sumienność i samodzielność.Prawo jazdy kat. B. będzie dodatkowym atutem.Praca na stałe, lub sezonowo, również dla uc...

27.02.202427.02.2024