Filtruj

Praca Ogrodnik - Wałbrzych

1-3 z 3 ofert pracy

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI

MIEJSKI ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O.MIEJSKI ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O.
Wałbrzych

Zakres obowiązków: Prace pielęgnacyjne w parkach miejskich. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wykształcenie: podstawowe, zawodowe. Doświadczenie w pracach pielęgnacyjnych....

25.06.202425.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Ogrodnik

REGESSREGESS
Wałbrzych

Poszukujemy osoby chętne do pracy jako ogrodnik na terenie Belgii. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową pielęgnację ogrodów. Ogrodnik Obowiązki Pielęgnacja roślin, drzew i krzewów. Koszenie trawy, przycinanie żywopłotów oraz inne prace związane z utrzymaniem zieleni. Instalac...

06.06.202406.06.2024

Kamienna Góra

Zakres obowiązków: Zakładanie i pielęgnowanie terenów zieleni...

21.06.202421.06.2024