Filtruj

Praca Ogrodzenia - Biała Podlaska

1-3 z 3 ofert pracy

Praca przy ogrodzeniach betonowych okolice Biała Podlaska

OGRODZENIA-PROMYK.PLOGRODZENIA-PROMYK.PL
Biała Podlaska

Zatrudnię Przy Produkcji Ogrodzeń Betonowych - Okolice Białej Podl.Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu.Kontakt: 693 261 645http://ogrodzenia-promyk.pl/...

12.09.202412.09.2024

Zatrudnię brygadzistę do montażu ogrodzeń.

KABARKABAR

Obowiązki: Nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych Zarządzanie personelem budowy Kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami projektowymi i terminami Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych Współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami Kontrola przestrzegania przepisów ...

04.09.202404.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter instalacji fotowoltaicznych

SOLAR WISE SOLUTIONSSOLAR WISE SOLUTIONS
Klepaczew

Obowiązki: Montaż konstrukcji oraz ogrodzenia Wykonywanie prac ziemnych (układanie kabli) Montaż modułów PV. Montaż falowników. Wykonanie okablowania DC. Praca na wyjazdach/delegacjach na terenie kraju. Wymagania: Gotowość do częstych wyjazdów/delegacji. Rzetelność i dobra organizacja pracy...

15.08.202415.08.2024
od 6000 zł