Filtruj

Praca Ogrodzenia - Jasło

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

EURO-FENCES SŁAWOMIR SUŁKOWSKIEURO-FENCES SŁAWOMIR SUŁKOWSKI
Jasło

Zakres obowiązków: Skręcanie ogrodzeń aluminiowych, montowanie ogrodzeń, pakowanie, kompletowanie zamówień. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik projektant ze znajomością programu AutoCAD

EURO-FENCESEURO-FENCES
Jasło

Firma EURO - FENCES Polski producent ogrodzeń aluminiowych od kilkunastu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości systemów ogrodzeń wykonanych z aluminium.W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego biura technika projektanta ze znajomością AutoCadPraca będzie polegała w główne...

08.05.202408.05.2024

Pomocnik montażysty ogrodzeń/pracownik produkcji

Jasło

Firma EURO - FENCES Polski producent ogrodzeń aluminiowych od kilkunastu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości systemów ogrodzeń wykonanych z aluminium.W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pomocnika montażysty ogrodzeń lub pracownika produkcji. Główne zadania na tym stanowisku p...