Filtruj

Praca Ohp - Skierniewice

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI/MAGAZYNU

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Skierniewice

Zakres obowiązków: obsługa maszyn produkcyjnych, nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu, dostarczanie palet z wyprodukowanym wyrobem na miejsce przekazania, używanie surowców zgodnych ze specyfiką gotowego wyrobu, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania: wykształcenie - techniczne ...

18.04.202418.04.2024
Umowa agencyjnaumowa agencyjna

POMOC KUCHENNA

Zakres obowiązków: przygotowanie warzyw do przyrządzania posiłków, przygotowanie dań z ryb i owoców morza, dbanie o porządek na stanowisku pracy, konserwacja powierzonego sprzętu, obsługa klienta. Wymagania: aktualna książeczka SANEPID, prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, mile widziane doświadczeni...

05.02.202405.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK

Zakres obowiązków: montaż tras kablowych, prefabrykacja rozdzielnic, prowadzenie instalacji elektrycznej wewnętrznej, budowa sieci energetycznych i oświetleniowych wewnętrznych. Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku elektryk, mile widzian...

19.01.202419.01.2024