Filtruj

Praca Oklejanie Kartonow

Wynagrodzenie
Oklejanie Kartonow - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI NA PRZETWÓRSTWIE

nowa oferta
ANIMEX FOODS SP. Z O.O.ANIMEX FOODS SP. Z O.O.
Iława

Zakres obowiązków: Odbieranie asortymentów z linii produkcyjnej; obsługiwanie owijarki automatycznej; obsługiwanie systemu skanującego - skanowanie palet; kontrolowanie jakości produktów i usuwanie wadliwych wyrobów; produkcja/pakowanie asortymentu według norm technologicznych i jakościowych - oklej...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Regipsiarz – zespoły 2-3 osobowe (Francja)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepsz...

10.06.202410.06.2024

Holandia, Niemcy zacznij pracę już dziś

ZUZANNAZUZANNA
Wrocław

Szukasz pracy w Holandii ? w Niemczech? na Cyprze? To dobrze trafiłeś! Posiadamy wiele ofert pracy: HOLANDIA : Praca na magazynach z: art. odzieżowych, art. elektronicznymi , art. medycznymi, art. Gospodarstwa domowego - Wymagany język angielski B1 Reach Truck Kompletowanie i zbieranie zamó...

09.06.202409.06.2024
od 6000 zł