Filtruj

Praca Oklejanie - Piotrków Trybunalski

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik magazynowy – oklejanie paczek

Piotrków Trybunalski

Zadania: Oklejanie paczek etykietami Przepakowywanie w opakowania zbiorcze Wymagania: Ukończone 18 lat Zdolności manualne Sumienność Zatrudniamy również osoby ze statusem ucznia lub studenta Oferta: Współpraca w formie umowy-zlecenia Wynagrodzenie 27,70 zł brutto/godzinę Możliwość dłuższej współprac...

04.04.202404.04.2024

POMOC MAGAZYNOWA

Zakres obowiązków: OKLEJANIE PRODUKTÓW NAKLEJKAMI, PAKOWANIE, UKŁADANIE TOWARÓW NA PALETACH System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa ko...

07.10.202307.10.2023
od 24 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Prace magazynowe - Gądki k. Poznań - Tygodniówki

TWG POLSKA SP. Z O.O.TWG POLSKA SP. Z O.O.
Gadki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Załadunek i rozładunek busów frachtowych, - Sortowanie oraz oklejanie paczek, - Proste prace magazynowe. WYMAGANIA: - Ukonczone 18 lat, - Sprawność fizyczna, - Kurs na wózki unoszące do 30m ( będzie dodatkowym atutem ), - Dojazd do miejsca pracy we wskazanych godzinach. ( 19.00 ...

26.04.202426.04.2024