Filtruj

Praca Okresowa - Bielsko-Biała

1-2 z 2 ofert pracy

Sprzątanie pomieszczeń biurowo-socjalnych

HS CLEANING SP. Z O.O.HS CLEANING SP. Z O.O.
Bielsko-Biała

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 600 805 764Miejsce pracy: Bielsko-Biała ul. LegionówFirma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracowników do sprzątania pomieszczeń biurowo-socjalnych przy ul. Legionów w Bielsku-Białej.Praca od poniedziałku do piąt...

17.05.202417.05.2024

SPRZĄTACZKA 1/2 ETATU

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PROMYCZEK EWA GRZYBEKPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PROMYCZEK EWA GRZYBEK

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń wewnętrznych. Praca w systemie jednozmianowym od pon. do pt. godz. do ustalenia. Umowa o pracę na okres próbny 1 m-ca z możliwością przedłużenia. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie nie jest w...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0668 s