Filtruj

Praca Okresowa - Polkowice

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W WYSOKIEJSPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W WYSOKIEJ
Wysoka

Zakres obowiązków: - utrzymywanie porządku i czystości na terenie osiedla - koszenie trawy - wykonywanie drobnych napraw Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie minimum podstawowe, umiejętność wykonywania drobnych napraw, praca na pół etatu w godz. od 8:00 do 12:00 (godziny także do us...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEDMOŚCIU IM. JANA PAWŁA IISZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEDMOŚCIU IM. JANA PAWŁA II
Przedmoście

Zakres obowiązków: Kadry i płace -prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników - rozliczanie czasu pracy pracowników -kontrola kart czasu pracy, list obecności itp. - prowadzenie ewidencji w zakresie urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności -monitorowanie terminowości badań okresowych...

16.05.202416.05.2024

Przedstawiciel Handlowy

P4 SP. Z O.O.P4 SP. Z O.O.
Głogów

Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (D2D)? Lubisz kontakt z ludźmi? Siedzenie za biurkiem nie jest dla Ciebie? Masz sto pomysłów na minutę? Rozpiera Cię energia i nie wiesz co z nią zrobić? Jeśli na powyższe odpowiedziałeś TAK, to idealnie pasujesz do naszego zespołu! Twoje zadania: ...

26.04.202426.04.2024