Filtruj

Praca Oleje Samochodowe - Kraków

WYKONYWANIE CZYNNOŚCI POMOCNICZYCH W PRACY MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

Kraków

Zakres obowiązków: Diagnozowanie usterek, serwis, serwis i bieżące konserwacje, obsługa urządzeń warsztatowych, wymiana opon, oleju, filtrów pod nadzorem mechanika. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Sumienność, dokładność, obowiązkowość. Umiejętność czytania dokumentacji tech...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Hurtownia Motochemia.pl - Pracownik Obsługi Klienta na Dział Sprzedaży

ARKADIUSZARKADIUSZ
Kraków

Firma Motochemia.pl zatrudni Pracownika Działu Obsługi Klienta Stacjonarnego oraz Internetowego. Motochemia.pl to firma zajmująca się sprzedażą akcesoriów, chemii, kosmetyków, części, filtrów oraz olejów samochodowych. Od ponad 13 lat z powodzeniem sprzedajemy ten asortyment w Internecie oraz w skl...

16.04.202416.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca/Водитель TAXI/PRACA-55% Obrotu/Wynajem samochodu- BOLT / UBER

W&P TAXI PARTNERW&P TAXI PARTNER
Kraków

W&P TAXI PARTNER – надежный партнер UBER/BOLT/FREE NOW в городе Краков со своим автопарком и СТО. W&P TAXI PARTNER to niezawodny partner UBER/BOLT/FREE NOW w Krakowie z własną flotą i serwisem samochodowym Jesteśmy partnerem UBER/BOLT/FREE NOW w Krakowie i zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu...

06.09.202306.09.2023
od 6000 zł