Filtruj

Praca Oligofrenopedagog - Gruszów

NAUCZYCIEL WSPIERAJĄCY KSZTAŁCENIE OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ (OLIGOFRENOPEDAGOG)

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GRUSZOWIEZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GRUSZOWIE
Gruszów

Zakres obowiązków: Praca w zakresie edukacji, terapii oraz rehabilitacji uczniów z różnymi stopniami niepełnosprawności intelektualnej. Stworzenie odpowiedniego środowiska edukacyjnego, które umożliwi rozwój podopiecznych oraz zwiększy ich samodzielność. Czas pracy do uzgodnienia. Wynagrodzenie zal...

03.09.202403.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OLIGOFRENOPEDAGOG

Gruszów

Zakres obowiązków: Rewalidacja ucznia z orzeczoną niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym. Czas pracy do uzgodnienia. Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i stopnia awansu zawodowego. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Psycholog uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

OLIGOFRENOPEDAGOG OFPR/24/1436

STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSISTOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI
Stare Rybie

Zakres obowiązków: Współorganizowanie pracy z uczniem kl. III, godziny pracy 07:45 do 13:00. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe: oligofrenopedagog lub pedagogika specjalna....

30.08.202430.08.2024