Filtruj

Praca Onde

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik mechanika/Mechanik

nowa oferta
KLAUDIA ONDEKLAUDIA ONDE
Toruń

ONDE S.A. jest liderem w sektorze ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII. Byliśmy i jesteśmy zaangażowani w budowę instalacji o łącznej mocy ponad 4 GW. Realizujemy usługi z zakresu dewelopmentu, budowy, serwisu oraz eksploatacji farm wiatrowych i farm fotowoltaicznych. Specjalizujemy się także w budownictwie ...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk

ONDEONDE
Toruń

Zakres obowiązków:- obsługa urządzeń elektrycznych na terenie wytwórni mas bitumicznych,- udział przy pracach remontowych, awariach, konserwacjach wytwórni oraz linii sortującej,- uczestnictwo w przeglądach trafostacji,- obsługa nagrzewnicy grzewczej elektrycznej,- wykonanie prac ślusarskich i szlif...

02.05.202402.05.2024

Elektromonter- delegacje cała Polska

ONDEONDE
Toruń

Twój zakres obowiązków wykonywanie prac łączeniowych oraz montażowych na farmach fotowoltaicznych, prace nadzorujące oraz przygotowawcze potrzebne do odbiorów z Inwestorem oraz gestorami sieci elektroenergetycznych. Nasze wymagania wykształcenie o profilu elektrycznym lub elektronicznym, prawo ...

10.04.202410.04.2024