Filtruj

Praca Open - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Procurement Project Manager

HAYSHAYS
Łódź

Procurement Project ManagerŁódźNR REF.: 1185510Procurement Project ManagerFor our Client, an internationally renowned packaging brand, we are currently looking for a Procurement Project Manager. The location of the facility is in Łódź, Poland, but the organization is also open to candidates from the...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca busa dostawcy

ALBERTALBERT
Łódź

Witam wielka znana firma Open szuka kierowcy na busa dostawczy po unii można bez doświadczenia ale chętny do pracy i nauki. Opłata za dzień 250 na start. System 3 tygodni 1 w domu...

13.05.202413.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Referent / pracownik biurowy

SOLID MCGSOLID MCG
Łódź

Opis stanowiska: • księgowanie dokumentów • wykonywanie raportów, sprawozdań • weryfikacja prawidłowości wprowadzonych danych • archiwizacja dokumentów Oczekiwania: • skrupulatność • odpowiedzialność • dokładność • dyspozycyjność • sumienność • bardzo dobra znajomość programów Open Office...

05.07.202305.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0336 s