Filtruj

Praca Operacje - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Pilot śmigłowcowy

nowa oferta
BERGMAN ENGINEERINGBERGMAN ENGINEERING
Mielec

Nasz Klient oferuje: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Niepowtarzalna szansa zdobycia doświadczenia zawodowego w branży lotniczej Możliwość rozwoju osobistego oraz szkolenia Możliwość skorzystania z szerokiego pakietu benefitów (np. ubezpieczenie medyczne i na życie, karta sportowa, pr...

03.05.202403.05.2024

Monter podzespołów lotniczych

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Mielec

Zadania: Wiercenie, nitowanie, skręcanie części lotniczych zgodnie z dokumentacją technologiczną Montaż złożeń metalowych przy użyciu narzędzi pneumatycznych Wypełnianie kart montażowych zgodnie z instrukcjami Bieżąca kontrola wykonywanych operacji Wymagania: Wykształcenie zawodowe Doświadczenie w p...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Tajemniczy klient w banku

QLTS SP. Z O.O.QLTS SP. Z O.O.
Rzeszów, Mielec, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut, Ropczyce, Nisko, Przeworsk, Leżajsk, Sędziszów Małopolski, Lubaczów, Nowa Dęba, Kolbuszowa, Ustrzyki Dolne, Strzyżów, Głogów Małopolski

Dołącz do grona tajemniczych klientów i zyskaj stałe zlecenia kilka razy w miesiącu! Badanie jakie oferujemy to praca dodatkowa w pełni zdalna , gdzie nie wymagamy doświadczenia! Całe badanie zajmuje 2 godziny pracy. Realizując badanie Twoim celem będzie: weryfikacja pracowników obsługi klienta, kom...

26.04.202426.04.2024